1
2

επιτυχοντες

  • ΑΓΕΡΙΔΟΥ ΠΕΓΚΥ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΑΖΑΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΕΜΠ)
  • ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΑΛΕΥΡΑ ΒΙΚΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΕΜΠ)
  • ΑΜΟΙΡΙΔΗ ΟΛΓΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
  • ΑΟΥΑΝΤ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΑΡΑΠΙ ΤΖΟΥΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
  • ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΠΕΛ/ΣΟΥ)
  • ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΤΕΙ)
  • ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΙΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΙ ΜΗΧ.ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΕΜΠ)
  • ΔΑΒΑΡΗ ΑΝΤΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
  • ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΔΕΡΟΥΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΔΗΜΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ (ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
  • ΔΗΜΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ)
  • ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
  • ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΜΕ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
  • ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΟΘΩΝ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
  • ΙΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΙΤΣΤΕΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
  • ΚΑΒΑΝΑΛ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛ.& ΔΙΑΧ. ΠΟΛΙΤ.ΑΓΑΘΩΝ (ΠΑΝ.ΠΕΛ/ΣΟΥ)
  • ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
  • ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
  • ΚΑΡΑΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
  • ΚΕΡΑΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ)
  • ΚΙΟΙΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
  • ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΒΕΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΚΟΚΚΟΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Μ.Α.
  • ΚΟΝΤΑΞΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΕΜΠ)
  • ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
  • ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. ΑΓΡ.ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ (ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ)
  • ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΤΕΙ)
  • ΛΑΖΑΡΗ ΑΡΤΕΝΙΝΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
  • ΛΙΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΛΟΜΒΑΡΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ)
  • ΜΑΜΑΙ ΦΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
  • ΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΜΑΡΜΑΤΣΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
  • ΜΕΡΚΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΠΕΛ/ΣΟΥ)
  • ΜΟΥΡΑΤΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. (ΑΘΗΝΑ)
  • ΜΠΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ ΙΚΑΡΩΝ
  • ΜΠΟΡΟΒΑ ΛΑΟΥΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
  • ΝΑΣΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΝΥΚΤΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ.ΦΥΣ.ΠΟΡΩΝ (ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΠΟΥΧΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΡΟΣΑΛΕΣ ΕΝΤΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
  • ΣΕΡΕΠΙΣΟΣ ΜΑΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
  • ΣΙΝΤΑΡΟΣ ΕΝΤΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
  • ΣΚΟΥΜΠΑ ΑΡΕΤΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΣΥΡΙΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
  • ΤΑΣΙΑΚΟΥ ΝΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΤΖΑΒΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΤΖΑΜΑΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
  • ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΤΖΑΤΖΑΝΙΤΖΕ ΤΑΜΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΘΑΛΕΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦ.ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
  • ΥΦΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  • ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΦΡΑΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΧΑΛΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
  • ΧΙΟΝΙΔΗ ΙΟΥΛΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
  • ΧΡΗΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ)
  • ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΕΜΠ)
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ)

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ

Εδω μπορείτε να δείτε ή να κατεβάσετε στον υπολογιστή σας, παλαιότερα θέματα διαγωνισμάτων των φροντιστηρίων ΠΡΟΟΔΟΣ, καθώς και ενδεικτικές απαντήσεις.

Poll

Πώς σας φαίνεται η νέα εμφάνιση της ιστοσελίδας μας proodos.gr ;
S M T W T F S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Παρέχουμε δωρεάν, επιπλέον εκπαιδευτικό υλικό (σημειώσεις και σχολικά βοηθήματα) σε όλους τους μαθητές. Τα βοηθήματα μας περιέχουν:

Φροντιστήρια ΠΡΟΟΔΟΣ
1) Καλλιθέα , Εσπερίδων 104 & Καστελόριζου Τηλ. 210-95 14 517
2) Νέα Σμύρνη,  Αιγαίου 109 Τηλ. 210-93 55 996

Παρακάτω αναφέρονται οι επιτυχόντες των φροντιστηρίων μας σε Ανώτερα και Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα. Ευχόμαστε συγχαρητήρια σε όλους και καλή σταδιοδρομία.

Ποιους μαθητές αφορά η καλοκαιρινή προετοιμασία;
Αφορά τους μαθητές που ολοκλήρωσαν την Β Λυκείου, και έχουν υψηλές βλέψεις για την επόμενη χρονιά.